Co to jest Pasuje Mi.pl?

PasujeMi.pl to serwis internetowy skierowany do kobiet, które interesują się modą i szukają pomysłu na oryginalne stylizacje, zgodne z najnowszymi trendami. Na naszym portalu znajduje się już ponad sto tysięcy produktów pochodzących ze starannie wyselekcjonowanych marek i sklepów- zarówno polskich, jak i zagranicznych. Każdego dnia nasi styliści tworzą zestawy ubrań dopasowane do konkretnego typu sylwetki oraz przeznaczone na różne okazje. Jeśli któryś z nich przypadnie Ci do gustu możesz od razu dokonać jego zakupu. PasujeMi.pl gromadzi w jednym miejscu najnowsze oraz najciekawsze wpisy pochodzące z blogów modowych zarówno polskich, jak i zagranicznych. Na naszej stronie przeczytasz także ciekawe artykuły ze świata mody, poznasz sekrety czołowych postaci z nią związanych i zainspirujesz się do zakupów innych niż wszystkie!

Jak działa Pasuje Mi?

PasujeMi.pl to platforma sprzedażowa, która gromadzi w jednym miejscu ponad sto tysięcy produktów różnych marek pochodzących z polskich i zagranicznych sklepów. Starannie selekcjonujemy produkty tak, by zaoferować Ci dostęp do najmodniejszych ubrań, butów oraz dodatków. Nasi styliści w oparciu o produkty dostępne na stronie tworzą propozycje zestawów ubrań odpowiednich na różne okazje i dopasowane do konkretnego typu sylwetki. Jeśli któraś z ich propozycji przypadnie Ci do gustu możesz od razu dokonać zakupu całego zestawu lub konkretnego produktu z tego zestawu. Załóż konto, rozwiąż quiz, który pomoże Ci lepiej poznać atuty własnej sylwetki, zainspiruj się stylizacjami tworzonymi przez specjalistów i inspiruj innych! Dołącz do społeczności kobiet, które zawsze wiedzą, co założyć!

Co mogę odnaleźć na w ofercie Pasuje Mi?

Na naszej stronie znajdziesz najnowsze kolekcje marek odzieżowych dostępnych w naszych sklepach partnerskich. Starannie selekcjonujemy produkty tak, by dać Ci dostęp do najmodniejszych ubrań, butów oraz dodatków. 

Czy mogę kupić wybrane produkty przez Pasuje Mi?

Tak. Aby tego dokonać wystarczy, że klikniesz w wybrany przez Ciebie produkt. My przekierujemy Cię do odpowiedniego sklepu, w którym ten produkt się znajduje.

Jak będzie realizowane moje zamówienie?

PasujeMi.pl jest platformą pośredniczącą w sprzedaży. Twoje zamówienie będzie realizowane zgodnie z regulaminem sklepu, w którym dokonasz zakupu.

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Każdemu konsumentowi przysługuje prawo do zwrotu oraz reklamacji produktu. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, należy się zapoznać z regulaminem sklepu, w którym dokonujemy zakupu.

Chcę dokonać zakupów. Czy muszę posiadać konto Pasuje Mi?

Aby dokonać zakupu za naszym pośrednictwem nie ma konieczności posiadania konta na PasujeMi.pl.

W jakim celu wykorzystywane są moje dane osobowe?

Wszelkie informacje, jakie podasz na swój temat zakładając konto na PasujeMi.pl będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu odpowiedniego dobrania ubioru do sylwetki, prawidłowego przeprowadzenia transakcji oraz będą służyć poprawie jakości naszych usług. Na podany przez Ciebie adres e-mail będziemy również wysyłać Newsletter. Dzięki niemu pozostaniesz na bieżąco z najnowszymi trendami, nowościami odzieżowymi oraz organizowanymi przez nas konkursami. W dowolnej chwili możesz jednak z niego zrezygnować.

Nie mogę się zalogować. Co robić?

Przede wszystkim upewnij się, czy podany przez Ciebie login oraz hasło zostały wpisane poprawnie. Zwróć uwagę na wielkość liter i sprawdź, czy na klawiaturze komputera nie został wciśnięty klawisz „caps lock”. Jeśli nie pamiętasz swojego hasła skorzystaj z opcji przypomnienia. Kliknij komunikat „nie pamiętam hasła”, a na podany przez Ciebie adres e-mail, na który było założone konto wyślemy instrukcje jak zresetować hasło.

Czy mogę zmienić hasło do swego konta?

Tak. W dowolnym momencie możesz zmienić swoje hasło. W tym celu musisz się zalogować i przejść do zakładki „Ustawienia konta”, a następnie „Zmiana hasła”.