Kobiecy styl Samanthy Jones

Samantha Jones to postać już kultowa. Jedna z czterech przyjaciółek o losach których opowiada "Seks w wielkim mieście" jest najstarszą, ale także najbardziej odważną i otwartą kobietą. Słynie z licznych romansów, zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej oraz ogromnej pasji do mody. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej seksownym stylizacjom Samanthy Jones i zdradzimy wam kilka nieznanych faktów zza kulis produkcji HBO. 

Samantha Jones to pewna siebie i swojej atrakcyjności singielka. Ma własną agencję PR i ogromne powodzenie wśród mężczyzn. Samantha uwielbia uwodzić i być uwodzoną. Jej styl jest więc szalenie zmysłowy. Bohaterka "Seksu w wielkim mieście" najczęściej ma na sobie idealnie dopasowaną sukienkę lub damski kostium składający się z efektownej bluzki i ołówkowej spódnicy. Panna Jones lubi eksponować swoją nienaganną figurę oraz wszystkie jej atuty. Zazwyczaj możemy ją zobaczyć w stylowych sandałkach na szpilce lub czółenkach od topowych projektantów. Dla Samanthy bardzo ważną rolę odgrywają również dodatki - torebka kuferek, wyraziste kolczyki, długi naszyjnik i błyszcząca bransoletka, a także kobiecy kapelusz oraz pasek z ciekawą klamrą. Doskonałe wyczucie stylu w połączeniu z błyskotliwymi wypowiedziami szybko sprawiły, że Samanthę Jones pokochały kobiety na całym świecie.

Kim Cattrall, która odgrywa rolę jednej z najlepszych przyjaciółek Carrie Bradshaw początkowo wcale nie chciała wziąć udziału w amerykańskiej produkcji. W jednym z wywiadów przyznała, że była przekonana, że zostanie obsadzona w roli czyjejś matki, a nie singielki, która śmiało korzysta z uroków życia w Nowym Jorku. 42-letnia wówczas aktorka odrzuciła propozycję pracy na planie dwukrotnie. W końcu postanowiła jednak dać szansę oryginalnemu scenariuszowi. Cattrall fenomenalnie odegrała postać Samanthy. Nawet, gdy była kręcona tylko od pasa w górę występowała w szpilkach. W ten sposób lepiej rozumiała swoją postać i łatwiej jej było odzwierciedlić jej zachowanie. Kilkanaście godzin na planie nie sprawiało jej żadnego problemu. Dziś trudno sobie wyobrazić kogokolwiek innego w roli kobiecej i pewnej siebie Samanthy Jones.