Sekrety stylu Paryżanek

Paryżanki słyną z nonszalanckich i niewymuszonych stylizacji. Stawiają przede wszystkim na jakość materiałów z których są wykonane ubrania oraz komfort ich noszenia. Lubią podkreślać swoją kobiecość i charakter. Są niepokorne i nie boją się nieoczywistych połączeń tkanin, faktur czy fasonów. Niezależnie od okazji zawsze wyglądają modnie i z klasą. Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tajnikom perfekcyjnego, paryskiego stylu.

Paryżanki nie lubią monotonii i nudy, dlatego bez wahania założą dwa, pozornie nie pasujące do siebie elementy garderoby. Oversizowy sweter plus eleganckie spodnie od garnituru i mokasyny to zestaw, w którym będą dumnie przechadzać się po ulicy. Każda Francuzka lubi łamać zasady, także te modowe. Nie pozwoli wmówić sobie, który kolor lub fason jest już passe. Paryżanka ufa przede wszystkim swojej intuicji. Ubiera tylko to, w co wierzy i to, w czym dobrze się czuje. Nie podąża ślepo za trendami i to jest kluczem do sukcesu.

Francuzki kochają klasykę. To ona jest dla nich bazą w tworzeniu codziennych outfitów. W szafie każdej Paryżanki znajdziemy więc dobrze skrojone, obcisłe jeansy rurki, eleganckie czarne spodnie, idealnie dopasowane koszule i proste marynarki. Wszystko w stonowanych kolorach: czarnym, białym, szarym, a także granatowym i beżowym. Na wieszaku nie może zabraknąć również oversizowego płaszcza.

Paryżanki śledzą światowe trendy w modzie, jednak nigdy nie przełożą ich ponad własny komfort i swobodę. Do swoich stylizacji przemycają natomiast pewne ich elementy. Uwielbiają eksperymentować, ale robią to na własnych warunkach.

Ukoronowaniem paryskiego looku jest naturalna fryzura oraz odpowiedni makijaż. Francuzki preferują makijaż w stylu "no make up" lub mocno podkreślający ich usta.