W stylu Meghan Markle

Meghan Markle to postać, która budzi ogromne zainteresowanie mediów. Nic dziwnego, w kuluarach już od dawna mówi się o tym, że piękna aktorka już niebawem zostanie żoną księcia Harry'ego. Jako towarzyszka członka rodziny królewskiej Meghan nie może pozwolić sobie na modową wpadkę. Dzisiaj przyglądniemy się bliżej życiorysowi aktorki i jej kobiecym stylizacjom. 

 

Meghan Markle ma 36 lat. Swoją niebanalną urodę zawdzięcza rodzicom. Mama, Doria Radlan jest bowiem Afroamerykanką, a ojciec, Tom Markle Amerykaninem. Co ciekawe to właśnie ojciec pracujący jako operator filmowy zaszczepił w małej Meghan pasję do grania. Choć Markle pojawiła się w wielu produkcjach sławę przyniósł jej popularny serial "W garniturach", wktórym wcieliła się w postać atrakcyjnej prawniczki, Rachel Zane. Meghan jest rozwiedziona. Swojego pierwszego męża, producenta Trevora Engelsona poznała na planie filmu "Twój na zawsze". Para rozstała się po dwóch latach, ponieważ wciąż żyli na odległość.

Księcia Harry'ego Meghan poznała na jednej z imprez charytatywnych. Pół roku później aktorka została przedstawiona rodzinie królewskiej. Jak donosi US Magazine w sierpniu br wBostwanie mogło dojść do zaręczyn pary. Informator gazety powiedział, że Meghan powiedziała "tak" podczas romantycznej kolacji z okazji urodzin. Do wykonania pierścionka zaręczynowego zostały natomiast wykorzystane diamenty z broszki, którą Harry odziedziczył po Dianie. Książę pracował nad nim wspólnie z jubilerem przez kilka miesięcy. Jak będzie wyglądał ślub? US Weekly donosi, że para chce tradycyjnej i skromnej ceremonii. Zaręczyny natomiast zamierzają oficjalnie ogłosić już w grudniu.

Styl Meghan Markle można określić mianem klasycznej elegancji. Aktorka uwielbia kobiece sukienki, ołówkowe spódnice i idealnie skrojone bluzki. Meghan często zobaczyć możemy również w prostych jeansach, białej koszuli i balerinach. Zazwyczaj look ten dopełnia duża torebka i okulary przeciwsłoneczne. Czego warto się uczyć od przyszłej księżniczki? Przede wszystkim świadomości swoich atutów. Markle doskonale wie, że ma piękne, długie nogi i chętnie je eksponuje. Warto więc znaleźć jeden silny punkt w naszym wyglądzie i eksponować go nie tylko od święta!