Moc koloru według Victorii Beckham

Victoria Beckham jest jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Słynie z zamiłowania do niebanalnych krojów ubrań i odważnych połączeń kolorystycznych. Stylizacje projektantki są kwintesencją kobiecości w najlepszym tego słowa znaczeniu. Umiejętnie łączy trendy, dzięki czemu dziś jest ikoną mody, którą podziwiają wszyscy! Poznajcie tajniki jej stylu!

 

Początki Victorii Beckham w świecie mody wcale nie należały do najłatwiejszych. Była "Posh Spice" po rozpadzie kultowego zespołu spotykała się z oskarżeniami, że chce zrobić karierę w branży na nazwisku męża. Jej ówczesny wizerunek więcej miał wspólnego z kiczem aniżeli z wielką modą. Nadmierna opalenizna, skąpe stroje i szpilki były jej znakami rozpoznawczymi. Na przestrzeni kilku lat styl Victorii Beckham przeszedł wyraźną ewolucję, a ona sama konsekwencją i uporem zapisała się w historii mody, jako ikona i uznana projektantka. Wszystko za sprawą pewnej rady, którą do dziś uznaje za najważniejszą w swoim życiu. "Mniej znaczy więcej" to jej motto, którego wiernie się trzyma.

Styl Victorii Beckham wyróżnia odwaga w łączeniu tkanin, wzorów oraz kolorów. Projektantka uwielbia proste kroje, którym niebanalnego charakteru dodają właśnie mocne barwy i printy. Jeśli decyduje się na bardziej ekstrawaganckie fasony stawia na monochromatyczne połączenia. Na co dzień Victorię Beckham możemy zobaczyć w ubraniach własnego projektu. Do jej ulubionych elementów garderoby należą: szerokie spodnie "szwedy", kaszmirowe swetry, ołówkowe sukienki, plisowane spódnice, eleganckie koszule, długie kamizelki, doskonale skrojone marynarki, swetry oversize oraz wysokie szpilki.

Victoria Beckham uwielbia wyróżniać się z tłumu. Z powodzeniem łączy kolorystykę, która na pierwszy rzut oka wydaje się nie mieć racji bytu. Niebieskie spodnie, cieliste szpilki i czerwony sweter. W takiej stylizacji mogliśmy ją niedawno zobaczyć na ulicach Nowego Yorku. W pomarańczowych szwedach, białej koszuli i czarnym wełnianym płaszczu przyłapali ją natomiast paparazzi na lotnisku. Czarny total look ożywia natomiast długą, żółtą kamizelką wiązaną w talii. Do granatowych spodni zakłada z kolei pomarańczowy sweter i duże okulary przeciwsłoneczne. Dla Victorii Beckham moda musi mieć kolor!

Fot. Pinterest