Wyróżnione stylizacje
Floral fashion

 

Floral fashion

Kolory jesieni

 

Kolory jesieni

Nonszalancka elegancja

 

Nonszalancka elegancja

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i stylowo, niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje. Niektóre panie to prawdziwe pasjonatki - śledzą najnowsze trendy, jakie pojawiają się na światowych wybiegach, czytają najlepsze magazyny i portale modowe oraz oglądają relacje z imprez związanych z branżą fashion. Uwielbiają eksperymentować i miksować trendy. Inne z kolei mają wypracowany swój własny styl, któremu są wierne od lat. Wybierają sprawdzone kolory, wzory i fasony ubrań, by mieć pewność, że wyglądają nienagannie. Istnieje też grupa pań wciąż poszukujących stylu, który najlepiej odzwierciedli ich osobowość. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz potrzebujesz przewodnika i miejsca, które będzie dla ciebie niekończącym się źródłem inspiracji. 

Pokazy mody, imprezy filmowe lub muzyczne, a także codzienne wyjścia to okazje, na które gwiazdy zakładają starannie przemyślane i dopracowane zestawy, za którymi kryje się sztab stylistów. Większość z nich podziwiamy z zachwytem marząc, by nasza garderoba wzbogaciła się o podobne ubrania. Dzięki PasujeMi.pl jest to możliwe! Nasza stylistka odtwarza stylizacje gwiazd zarówno z czerwonego dywanu, jak i z ulicy. Teraz będziesz mogła zakupić sukienkę, bluzkę czy buty, które miała na sobie znana aktorka, blogerka lub celebrytka. Znaleźliśmy je dla ciebie, byś mogła poczuć się jak gwiazda światowego formatu. Za pośrednictwem sklepu internetowego PasujeMi zakupisz wybrany produkt lub całą stylizację, którą zachwycisz wszystkich! 

Każda z nas zadaje sobie czasami pytanie: "W co się dzisiaj ubrać?". Mamy gorszy dzień i brakuje nam pomysłu na modny look do pracy, na randkę czy na spotkanie w gronie przyjaciół. Wówczas warto mieć sprawdzone miejsce, w którym czeka mnóstwo modowych inspiracji. Takim miejscem jest PasujeMi.pl. Sklep internetowy, który oferuje unikatowe ubrania, buty oraz dodatki. Znajdziesz tutaj stylizacje gwiazd przyłapanych na ulicy, a także fotografie z czerwonego dywanu. Zainspirujesz się ich stylem i zakupisz podobne produkty do tych, które noszą znane postaci. Wybierasz się na wesele, studniówkę lub sylwestra i szukasz wyjątkowej kreacji? Zobacz, co wybrały na podobną okazję największe gwiazdy mody, muzyki lub kina.