• Torby i torebki x
Zegarek Komono

Zegarek Komono

179.99 zł 54.00 zł Zobacz
Szalik Cream

Szalik Cream

112.68 zł 56.34 zł Zobacz

Torba na ramię jest tym rodzajem dodatku, bez którego żadna kobieta nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Nic dziwnego, skoro to właśnie w niej przechowujemy najważniejsze przedmioty potrzebne nam w ciągu dnia: portfel, dokumenty, notes na zajęcia, kosmetyki. Każda z nas ma określony własny zestaw niezbędnych rzeczy. Dlatego ważne jest, aby wybrana torebka była przede wszystkim funkcjonalna i pojemna.

Przed wyborem idealnej torebki należy sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki dużej torebki potrzebujemy. Czy wystarczy nam klasyczna, mała listonoszka, czy też potrzebujemy torby mieszczącej co najmniej format A4. Jakkolwiek nie brzmiałaby nasza odpowiedź, wybór tej jedynej torby nie powinien być aż tak trudny. Obecnie na rynku możemy znaleźć torebki praktycznie w każdym fasonie, kolorze, wzorze i teksturze. Dzięki temu łatwo nam znaleźć taki dodatek, który idealnie odzwierciedli nasz styl i charakter.

Warto zwrócić uwagę na torebki kuferkowe, które już jakiś czas temu zawojowały serca większości pań. Model ten dostępny jest praktycznie w każdym rozmiarze, a więc każda kobieta znajdzie idealną wersję dla siebie. Takie torebki muszą mieć koniecznie elementy usztywniane. Przeważnie są to boki, dzięki czemu łatwiej jest zorganizować wnętrze torebki i zachować w niej porządek. Dobrze, aby taka torba była skórzana, co niewątpliwie podniesie jej klasę.

Torebka skórzana ma jednak od jakiegoś czasu godnego przeciwnika. Plecak! Plecak sportowy przestał być już utożsamiany tylko i wyłącznie z czasami szkolnymi. Różnorodność fasonów i materiałów, z których są one wykonywane, pozwala na dobór plecaka pasującego do każdej codziennej stylizacji. W szczególności warto zwrócić uwagę na modele wykonane ze skóry. Plecak skórzany doskonale łączy sportowy styl z nutką elegancji, dlatego będzie on idealnym dopełnieniem stylizacji casualowej.

Możesz wypróbować także plecaki-torebki, które łączą cechy torby i plecaka, dzięki czemu sprawdzą się w niemal każdej sytuacji, gwarantując ci maksimum komfortu i wygody.