• Kolczyki x
  • Maria Black x

Kolczyki to jeden z ulubionych dodatków każdej kobiety. Dobrze dobrane wyrównają proporcje twarzy, podkreślą Twoją indywidualność i uzupełnią całą stylizację. W zależności od okazji oraz własnych upodobań możesz zdecydować się na zakup kolczyków złotych, srebrnych lub postawić na ręcznie robione kolczyki, jakie znajdują się w naszej ofercie biżuterii sztucznej. 

W wyborze kolczyków bardzo ważne jest ich dopasowanie do kształtu twarzy. Jeżeli jest ona owalna mamy duże pole do popisu. Możemy nosić zarówno krótkie kolczyki na sztyft, jak również długie, wiszące kolczyki. Posiadaczki trójkątnej twarzy powinny natomiast uważać na zbyt długie kolczyki. Mogą one niepotrzebnie wydłużyć i tak już pociągłą buzię. Najlepiej postawić na kolczyki, które złagodzą ostre rysy. Zainwestuj w trójwymiarowe kolczyki, kolczyki owalne oraz wszelkie modele małych, okrągłych kolczyków. Jeżeli jesteś posiadaczką twarzy w kształcie kwadratu powinnaś zdecydować się na okrągłe kolczyki oraz kolczyki o nieregularnych kształtach. Optycznie wysmuklą twoją twarz. Świetnie sprawdzą się również łezki. Masz okrągłą twarz i zastanawiasz się jak ją wyszczuplić? Postaw na długie, cienkie kolczyki o nieregularnych kształtach. Dodadzą one twoim rysom ostrości. Pamiętaj, by Twoje kolczyki zawierały pionowe elementy. Świetnie wyglądać będziesz w kolczykach prostokątnych i kwadratowych. 

Biżuteria sztuczna szturmem podbija serca kobiet na całym świecie. Coraz częściej sięgają one po metalowe kolczyki, które w niczym nie ustępują kolczykom wykonanym z szlachetnych kruszców. Masywne, bogato zdobione kolczyki świetnie wyglądać będą zarówno w towarzystwie prostego T-shirtu i jeansów, jak również klasycznej, "małej czarnej". Długie wiszące kolczyki, a może kolczyki kulki lub kolczyki wkrętki? To od Ciebie zależy, które z nich dzisiaj założysz!

W sklepie internetowym PasujeMi.pl znajdziesz bardzo duży wybór ręcznie robionych kolczyków. Są tutaj zarówno długie, bogato zdobione kolczyki, jak również małe kolczyki na sztyft. Kolczyki o najróżniejszych kształtach oraz kolorach. Znajdziesz u nas modne kolczyki koła, trójkąty, kwadraty, a także łezki i kulki. Ale to nie wszystko! Ręcznie robione kolczyki zaskoczą Cię nieszablonowymi połączeniami materiałów, z których są wykonane, paletą kolorów, a także oryginalnym wzornictwem.