• Bluzki x
  • Saint Tropez x

Bluzka jest podstawową częścią garderoby, którą posiada każda z nas. Śmiało można stwierdzić, że każda z nas posiada ich dziesiątki. Dlatego niezwykle istotne jest umiejętne i trafne dobieranie tej części garderoby, tak aby mogła ona posłużyć nam jak najdłużej i dzięki temu być bazą pod wiele najróżniejszych stylizacji.

Przed zakupem bluzki najważniejsze jest określenie własnej figury, tak, aby dobrać odpowiedni fason dla siebie. Kobieta może czuć się komfortowo i kobieco w ubraniu, tylko kiedy jest ono odpowiednio dobrane do jej sylwetki. Samo dobranie odpowiedniego modelu nie powinno nastręczać nam większego problemu, bowiem różnorodność dostępnych bluzek jest tak ogromna, że nawet najbardziej wybredne osoby znajdą coś dla siebie.

Baskinka, wstawki ze skóropodobnego materiału, głębokie rozcięcia na plecach – to tylko część elementów, które powinny posiadać modne bluzki. Pierwszy wymieniony typ, czyli bluzka z baskinką, to idealny wybór dla pań, które posiadają prostą figurę, bez mocno zarysowanych kształtów. Taka ozdobna „falbanka” optycznie doda kilku centymetrów w biodrach, nadając każdej z nas kobiecych kształtów. Jednak wbrew pozorom baskinki będą również pasowały paniom o pełniejszych kształtach, bowiem idealnie maskują one niechciane i zbędne fałdki. Taka bluzka będzie odpowiednia zarówno do pracy, jak i na wyjścia ze znajomymi na miasto.

Modne bluzki mogą być również pokryte oryginalnym printem. Możliwości jest tutaj wiele. Od wzorów abstrakcyjnych i geometrycznych, po zwierzęce, floral, czy też hippie. W tej kwestii może ograniczać nas tylko nasza własna wyobraźnia. Z kolei dla pań preferujących jednokolorowe bluzki z neutralnych odcieniach, godne polecenia się te z wstawkami z eko- skóry. Taka bluzka będzie również odpowiednia do pracy, a dzięki odpowiednim dodatkom stanie się na tyle elegancka, aby mogła nadawać się na wyjścia bardziej formalne.