• Zimowe x
  • ROCKANDBLUE x
Wybór odpowiedniej kurtki zimowej to duże wyzwanie. Na szczęście dzisiaj dużo łatwiej o kompromis pomiędzy praktycznymi właściwościami kurtki zimowej a jej atrakcyjnością. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz bardzo duży wybór kurtek zimowych w różnych krojach, stylach oraz kolorach. Znajdziesz tutaj zarówno elegancką kurtkę zimową, jak również kurtkę sportową, zimową kurtkę skórzaną, klasyczną parkę ocieplaną futrem oraz kurtkę puchową. 
Dużą popularnością cieszą się kurtki puchowe oraz pikowane. W zależności od naszych indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na zakup kurtki puchowej w klasycznym kolorze czarnym, granatowym, beżowym lub brązowym lub też zaszaleć i postawić na kurtkę w żywym kolorze: czerwonym, niebieskim, pomarańczowym lub różowym. Zimowa kurtka puchowa wcale nie musi być nudna! Długą kurtkę puchową możesz spiąć w talii paskiem z oryginalną klamrą. Znajdziesz tutaj duży wybór kurtek puchowych cienkich, grubych, matowych oraz błyszczących. Kurtek z dopinanym futerkiem do kaptura oraz kurtek z wysokim kołnierzem.
Od kilku sezonów bardzo modne są zimowe kurtki parki. Są wygodne i bardzo efektowne. Zimowe parki występują zazwyczaj w klasycznych kolorach: zielonym, czarnym, granatowym i beżowym. Są one ocieplane futrem, dlatego nie musisz bać się, że zmarzniesz. Bardzo oryginalnie wygląda zestawienie stonowanego koloru parki z żywym kolorem futra przy kapturze. Szalenie modne są futra w kolorach: granatowym, żółtym oraz różowym. 
Podczas dużych mrozów świetnie sprawdzi się zimowa kurtka sportowa. W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór modnych kurtek sportowych, które ochronią Cię przed ujemnymi temperaturami. Są tutaj kurtki sportowe nieprzemakalne i o niskiej przepuszczalności zimna. Kurtki z wysokim kołnierzem oraz kapturem. 
Zimą dobrze sprawdzi się również ocieplana kurtka zimowa skórzana. Klasyczna czarna ramoneska wykonana ze skóry naturalnej lub z eko skóry będzie pasować zarówno do codziennych, casualowych stylizacji, jak również wieczorowych looków. Równie oryginalnie będziesz wyglądać w futrzanej kurtce. Trend ten utrzymuje się na światowych wybiegach od kilku sezonów. Krótka kurtka z futra jest bardzo ciepła i szalenie modna.