• Trampki i Tenisówki x
Czółenka Vagabond

Czółenka Vagabond

135.99 zł 68.00 zł Zobacz

Tenisówki i trampki, jako typowe sportowe obuwie kojarzone było kiedyś przede wszystkim z wychowaniem fizycznym w szkole i sportami halowymi. Jednak takie przeznaczenie już dawno straciło na znaczeniu. Obecnie tego typu obuwie stanowi podstawę stylizacji większości z nas.

Nic dziwnego. Trampki i tenisówki są niezwykle wygodne i praktyczne. Będą pasowały do większości stylizacji. Wybierając również unikalne modele, nadamy sobie oryginalnego i nietuzinkowego wyglądu, dzięki któremu nie przejdziemy niezauważone.

Tym bardziej, że mówiąc w obecnych czasach „tenisówki” lub „trampki” tak naprawdę nie wiemy do końca czego możemy się spodziewać. Kiedyś było to charakterystyczne białe obuwie wsuwane na stopę, lub czarne sznurowane z charakterystycznym gumowym „noskiem”. Dzisiaj dzięki kreatywności projektantów, możemy w nieskończoność przebierać spośród fasonów, kolorów i wzorów trampek i tenisówek.

W takim razie jak wybrać odpowiednią parę? Na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. Zależy to tylko i wyłącznie od naszego gustu. Obuwie to jest na tyle uniwersalne, że bez względu na to jaki kolor będzie ono miało to i tak dopasuje się do większości stylizacji. Jedynie można zasugerować się oraz zwrócić uwagę na kilka konkretnych modeli, które zdecydowanie wiodą prym wśród obuwia sportowego.

Nieopisaną furorę ostatnimi czasy robią tenisówki wsuwane na stopę, tzw. slip on. Jednak w przeciwieństwie do podobnych modeli sprzed lat, mniej popularne są te wykonane z materiału tekstylnego. Najczęściej mamy do czynienia ze skórą lub ekoskórą. Dobrze aby były również w jakimś żywym i wyrazistym kolorze. Świetnym rozwiązaniem są również te modele, które posiadają jakąś ciekawą fakturę, np. łusek węża.

Wybierając kolorowe trampki chcesz być pewna, że wyróżnisz się w tłumie. Wybierz model z metalicznym noskiem, który będzie dodać tym sportowym butom nieco elegancji – kto powiedział, że na randkę nie można iść w kolorowych tenisówkach?