• Spódnice x

Niezaprzeczalnie spódnice są najlepszą alternatywą dla wszechobecnych spodni. Wbrew pozorom będą się one nadawały na każdą okazję, a nawet na porę roku.

Przez zakupem nowej spódnicy warto określić swoją sylwetkę po to, aby później można było dobrać idealny fason do niej. Bowiem nie każda z nas zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiedni fason może skorygować drobne mankamenty figury, a nawet optycznie dodać jej pożądanych kształtów. 

Najlepiej chyba sprawdzają się rozkloszowane spódnice. Będą one idealne dla drobnych kobietek, nadając im nieco kształtów w okolicy bioder. Zadziała to też na odwrót. Panie o pełniejszych kształtach skutecznie zamaskują je dzięki swobodnie udrapowanemu materiałowi.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać inny fason. Krótkie spódnice mini, proste i długie do ziemi, a może ozdobione baskinką?. Nic nie stoi na przeszkodzie. Ważne tylko, aby czuć się dobrze we własnej skórze.

Dodatkowo własny styl i charakter można podkreślić wybierając odpowiednie wzory i faktury. Niezaprzeczalnie najmodniejsze spódnice to te, pokryte najrozmaitszymi wzorami. Do wyboru jest niezliczona liczba modnych printów. Szczególną jednak uwagę należy zwrócić na wszelkie motywy zwierzęce takie jak panterka czy łuska węża. Kolejnym dobrym strzałem będą wszelkie wzory geometryczne z nastawieniem na tzw. wzory azteckie. Dzięki takiemu modelowi będziesz miała pewność, że wpasowałaś się w najnowsze trendy i nie zostaniesz pominięta na ulicy.

Wybierając idealną dla siebie spódnicę warto też zwrócić uwagę na materiał. To dzięki niemu spódnica może nabrać bardziej formalnego lub też luźnego wyrazu. Z kolei jego grubość będzie decydowała o tym czy będzie się ona nadawała tylko na lato, czy może w połączeniu z grubszymi rajstopami będzie odpowiednia jesienią a nawet w zimę. Szukając spódnic właśnie pod tym kontem warto rozejrzeć się za skórzanymi modelami. Nie ważne czy będzie ona naturalna czy też niezwykle popularna jej wersja eko. Skórzana spódnica to niezaprzeczalnie must have nadchodzących sezonów.