• Spodnie x
Legginsy Puma

Legginsy Puma

169.99 zł 85.00 zł Zobacz

Spodnie, które kiedyś uważane były za typowo męską cześć garderoby, już kilka dekad temu zagościły na stałe w kobiecych szafach. Początkowo były to spodnie jeansowe, wykonane z materiału o klasycznym kolorze denim blue. Z czasem wariacje pod kontem koloru, fasonu i ozdób przeszły najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wprawionych projektantów. Obecnie do łask wracają z powrotem również wszystkie fasony znane naszym matkom a nawet babkom. Dzięki czemu mamy wręcz nieograniczony wybór jeansów, pasując do charakteru każdej z nas z osobna. 

Oczywiście spodnie jeansowe nie są jedynym rodzajem tej części garderoby. Coraz bardziej zdobywające popularność, są tzw. spodnie casualowe. Są to spodnie, które wyglądają elegancko lub po prostu nadają się na bardziej oficjalne spotkania, przy jednoczesnym komforcie noszenia. Dlatego też wbrew pozorom nadają się one do codziennych stylizacji, nawet tych typowo sportowych, bowiem będą one wyglądały równie doskonale z butami na wysokim obcasie jak i z trampkami

Wybierając idealny model dla siebie warto przyjrzeć się bliżej swojej figurze, dzięki czemu bez problemu przystąpimy do zakupów i z łatwością przystąpimy do części już decyzyjnej. Warto bowiem zwracać uwagę na takie szczegóły jak kieszenie, a dokładniej, ich umiejscowienie. Wysokość stanu oraz to, na jakim poziomie znajduje się pas, czy nawet kolor również jest istoptna. Dzięki takim szczegółom bez problemu można skorygować drobne mankamenty figury lub optycznie je uatrakcyjnić, np. maskując odstający brzuszek, "podnosząc" pośladki czy też wysmuklając uda.