• Swetry x
Sweter Signal Fanny

Sweter Signal Fanny

509.99 zł 255.00 zł Zobacz
Buty sportowe Woden

Buty sportowe Woden

249.99 zł 79.99 zł Zobacz
Kardigan Nümph Evgenia

Kardigan Nümph Evgenia

199.95 zł 99.98 zł Zobacz
Kardigan Vero Moda

Kardigan Vero Moda

59.99 zł 18.00 zł Zobacz
Koszula Sparkz

Koszula Sparkz

229.99 zł 160.99 zł Zobacz

Koniec lata zmusza każdą z nas do zmiany zawartości garderoby. Im chłodniejsze miesiące, tym z czeluści szafy wygrzebywane są coraz to cieplejsze ubrania. Nie tylko mowa tu o kurtach, czy też o długich spodniach, ale również o górnej części garderoby.

Już na początku jesieni coraz chętniej sięgamy po różnego rodzaju swetry oraz bluzy - zarówno te z kapturem jak i bez niego - które doskonale chronią ciało przed chłodem i zapewniają utrzymanie przyjemnego ciepła. Dlatego warto mieć w swojej szafie przynajmniej dwa, trzy modele tego rodzaju ubrania.

Większości z nas sweter kojarzy się z babcinym wyrobem rękodzielniczym, który niejednokrotnie wykonywany jest z szorstkiej i nieprzyjemnie gryzącej wełny. Dodatkowo przeważnie są one workowate i pozbawione jakiegokolwiek kształtu oraz wykonane z włóczki o mało atrakcyjnym kolorze, a co gorsza z dziwnym wzorem. Na szczęście współcześni projektanci mają niewiele wspólnego z naszymi babciami, dlatego nie powinnyśmy obawiać się zakupu takiego ubrania.

Dzięki różnorodności wzorów i fasonów, z pewnością każda z pań znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nie tylko jesteśmy w stanie dobrać kolor, który najbardziej do nas przemawia, lub tez do nas pasuje, ale również dobrać taki model, który podkreśli nasze walory, dodatkowo podnosząc komfort noszenia.

Doskonałą alternatywą dla kobiet, które zdecydowanie bardziej preferują styl sportowy będą bluzy sportowe. W ich przypadku również mamy dużą możliwość wybory najbardziej odpowiadającego nam fasonu. Błędnie bluzy kojarzone są przez większość z nas, jako workowate okrycia na suwak, nierzadko dodatkowo z kapturem. Owszem takie modele również są popularne, jednak obecnie najczęściej spotyka się fasony taliowane, idealnie podkreślające kobiecą figurę. Do wyboru mamy również bluzy bez kaptura, z ciekawymi aplikacjami lub napisami, albo pokryte w całości jakimś modnym drukiem, np. geometrycznym, kwiatowym lub zwierzęcym.