• Swetry x
mbyM Sweter dark purple

mbyM Sweter dark purple

419.00 zł 293.30 zł Zobacz
Kookai Sweter ardoise

Kookai Sweter ardoise

339.00 zł 254.25 zł Zobacz
CLOSED Sweter navy

CLOSED Sweter navy

789.00 zł 473.40 zł Zobacz
GAP Sweter true black

GAP Sweter true black

209.00 zł 135.85 zł Zobacz
YAS YASSHELLY  Sweter khaki

YAS YASSHELLY Sweter khaki

189.00 zł 151.20 zł Zobacz
Glamorous Sweter red

Glamorous Sweter red

189.00 zł 132.30 zł Zobacz
Molly Bracken Sweter black

Molly Bracken Sweter black

239.00 zł 167.30 zł Zobacz

Wraz końcem lata sięgamy coraz częściej i chętniej po swetry. Jest to bowiem niezastąpiona część garderoby podczas najchłodniejszych pór roku. Nic więc dziwnego, że przed rozpoczęciem tych okresów, wyławiamy z czeluści naszych szaf najcieplejsze ubrania, w tym wełniany sweter. Jest to też idealny moment na odświeżenie swojej garderoby i zaopatrzenie się w nowe i modne swetry.

Najważniejszą kwestią jest wybór odpowiedniego modelu. Powinien on przede wszystkim spełniać swoje główne zadanie, czyli przyjemnie ogrzewać. Przy zakupie nowego ubrania warto również zwrócić uwagę na fason, w którym nasza sylwetka prezentuje się najkorzystniej. Najbardziej popularnymi modelami jest oversize, który wygląda doskonale na niemal każdej figurze. Jednak panie o pełniejszych kształtach powinny najchętniej zaprzyjaźnić się z tym fasonem, bowiem doskonale maskuje on niechciane fałdki. Zyskującym popularność modelem jest, również wełniany sweter z krótszym przodem i dłuższym tyłem, który idealnie komponuje się ze spodniami bądź spódnicą z podwyższonym stanem. Takie rozwiązanie będzie idealne dla szczupłych osób.

Jeżeli chodzi o kolor i fakturę obowiązuje tu dowolność. Dostępność niezliczonych modeli z pewnością trafi w gusta każdej kobiety. Nie ma możliwości żeby któraś z pań nie znalazła czegoś dla siebie. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na swetry we wzory, w szczególności niezmiernie modne tzw. azteckie oraz te posiadające grube sploty i warkocze. W ich wypadku na dalszy plan schodzi fason oraz kolor. Najważniejsza jest tekstura i oryginalność tworzącego go splotu.

Innym niezwykle modnym trendem jest dodawanie wstawek z materiału skóropodobnego. Ten ciągle utrzymujący się trend widoczny jest w niemal każdej części garderoby. Nie inaczej jest w przypadku swetrów. Skórzany akcent najczęściej dodawany jest w okolicy łokcia lub jako część konkretnej aplikacji. Ostatnimi czasy skóra chętnie zamieniana jest na wstawki z futerka, dzięki czemu sweter zyskuje bardziej elegancki wygląd.