• Swetry x
Sweter Signal Fanny

Sweter Signal Fanny

509.99 zł 255.00 zł Zobacz
Buty sportowe Woden

Buty sportowe Woden

249.99 zł 79.99 zł Zobacz
Koszula Sparkz

Koszula Sparkz

229.99 zł 160.99 zł Zobacz

Wraz końcem lata sięgamy coraz częściej i chętniej po swetry. Jest to bowiem niezastąpiona część garderoby podczas najchłodniejszych pór roku. Nic więc dziwnego, że przed rozpoczęciem tych okresów, wyławiamy z czeluści naszych szaf najcieplejsze ubrania, w tym wełniany sweter. Jest to też idealny moment na odświeżenie swojej garderoby i zaopatrzenie się w nowe i modne swetry.

Najważniejszą kwestią jest wybór odpowiedniego modelu. Powinien on przede wszystkim spełniać swoje główne zadanie, czyli przyjemnie ogrzewać. Przy zakupie nowego ubrania warto również zwrócić uwagę na fason, w którym nasza sylwetka prezentuje się najkorzystniej. Najbardziej popularnymi modelami jest oversize, który wygląda doskonale na niemal każdej figurze. Jednak panie o pełniejszych kształtach powinny najchętniej zaprzyjaźnić się z tym fasonem, bowiem doskonale maskuje on niechciane fałdki. Zyskującym popularność modelem jest, również wełniany sweter z krótszym przodem i dłuższym tyłem, który idealnie komponuje się ze spodniami bądź spódnicą z podwyższonym stanem. Takie rozwiązanie będzie idealne dla szczupłych osób.

Jeżeli chodzi o kolor i fakturę obowiązuje tu dowolność. Dostępność niezliczonych modeli z pewnością trafi w gusta każdej kobiety. Nie ma możliwości żeby któraś z pań nie znalazła czegoś dla siebie. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na swetry we wzory, w szczególności niezmiernie modne tzw. azteckie oraz te posiadające grube sploty i warkocze. W ich wypadku na dalszy plan schodzi fason oraz kolor. Najważniejsza jest tekstura i oryginalność tworzącego go splotu.

Innym niezwykle modnym trendem jest dodawanie wstawek z materiału skóropodobnego. Ten ciągle utrzymujący się trend widoczny jest w niemal każdej części garderoby. Nie inaczej jest w przypadku swetrów. Skórzany akcent najczęściej dodawany jest w okolicy łokcia lub jako część konkretnej aplikacji. Ostatnimi czasy skóra chętnie zamieniana jest na wstawki z futerka, dzięki czemu sweter zyskuje bardziej elegancki wygląd.