Topy na ramiączkach są niezaprzeczalnie podstawą letnich stylizacji, a dzięki ciągłym nowościom i nowym rozwiązaniom proponowanym przez projektantów, nie ma mowy nawet o najmniejszej nudzie i powtarzających się co krok stylizacjach.

Podobnie jest z t-shirtami. Chyba żadna z nas nie może powiedzieć, iż nie posiada przynajmniej jednego podkoszulka w swojej szafie. Często jest on utożsamiany z bawełnianym i porozciąganym t-shirtem, którego zwykle wykorzystywało się podczas lekcji wychowania fizycznego w szkole. Na szczęście okres ten już dawno przeminął i ta część garderoby z sezonu na sezon staje się coraz bardziej pożądana.

Od tego, jaki dokładnie będzie noszony przez nas top zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji. Tak samo jak stylizacja, do której on posłuży. Oczywiście na pierwszym miejscu każda z nas bez problemu wymieni stylizacje codzienne, casualowe bądź tez na wieczorne wypady na miasto. Jednak wbrew pozorom topy idealnie wpasują się w bardziej oficjalne i wizytowe kanony. Wystarczy tylko, aby dodać do całości stylizacji bardziej oficjalne części garderoby tj. klasyczne marynarki, spódnice ołówkowe, spodnie w kant.

Podobnie ma się kwestia wyboru kroju i wzoru. Nic nie stoi nam na przeszkodzie w ubraniu prostego, gładkiego podkoszulka. Dzięki temu w większym stopniu będziemy mogły poszaleć z dodatkami oraz z pozostałymi częściami garderoby, które w tym przypadku bez problemu mogą być bardzo wzorzyste i kolorowe. Odwrotna sytuacja będzie podczas wyboru koszulki pokrytej kolorowym printem. Taki model będzie sam w sobie niezwykłym "ozdobnikiem”, dlatego warto przy nim postawić na stonowane akcesoria i resztę całego stroju, bowiem zbyt duża ilość wzorów i kolorów może niekorzystnie wpłynąć na całość stylizacji, sprawiając wrażenie przytłoczenia i przesytu.

A jaki fason sprawi, ze będziemy prezentować się modnie i na czasie? Niewątpliwie będzie to oversize, który już kilka sezonów temu zawojował modowe wybiegi i nie zanosi się aby w najbliższej przyszłości ustąpił on miejsca innym rozwiązaniom.