• Tuniki x
Softshellowa kurtka Zizzi

Softshellowa kurtka Zizzi

339.99 zł 237.99 zł Zobacz

Tunika jest tą częścią garderoby, której rozkwit doskonale widoczny jest każdego sezonu. Można ją nosić i zestawiać z niemal każdym typem garderoby, tworząc przy tym oryginalne i niepowtarzalne stylizacje, podkreślające nasze wewnętrzne piękno. Może właśnie dzięki swojej uniwersalności i zarazem prostocie tuniki nie dają się zepchnąć z paryskich wybiegów do lamusa.

Dzięki swojej powszechności i tego, że projektanci prześcigają się nawzajem w wymyślaniu coraz to nowszych wzorów i fasonów, każda z pań bez trudu znajdzie coś dla siebie, podkreślając przy tym swój indywidualny charakter. Dodatkowo jest to taka część stroju, w której zdecydowanie można poczuć się kobieco, jednocześnie nie rezygnując przy tym z wygody.

Kobiety, które szczególnie interesują się modą, powinny zwrócić uwagę przede wszystkim na modne tuniki w stylu hippie, czy też boho. Zdecydowanie ten typ ubrań króluje na wybiegach i dzięki temu zyskują one nowe pokłady zwolenników. Taki typ tunik, to idealne rozwiązanie na letnią stylizację, bowiem przeważnie są one wykonane z lekkiego, zwiewnego materiału, najczęściej z łódkowatymi dekoltami eksponującymi ramiona lub też w wersji oversize, która nieodłącznie panuje w modzie już od kilku sezonów.

Oczywiście możliwości jest wiele i bez problemu każda kobieta może dopasować tunikę do swojego własnego stylu. Mamy do wyboru chociażby tuniki-sukienki, które sprawdzą się na imprezy bądź też spotkania ze znajomymi. Takie tuniki najlepiej wyglądają we wzory, np. azteckie, które są niezwykle modne w ostatnim czasie, lub też zwierzęce, które dodatkowo podkreślą zadziorność noszącej jej właścicielki.

Modne tuniki będą też idealnym rozwiązaniem dla kobiet szukających wygody, na co dzień, dzięki modelom wykonywanym z miękkiej bawełny w sportowym stylu. Z kolei modele wykonane z eleganckiego materiału i np. wiązane na szyi lub ozdobione konkretną aplikacją sprawdzą się jako rozwiązania odpowiednie do pracy lub wieczorowe wyjścia koktajlowe.