• Tuniki x
Zizzi Tunika port royal

Zizzi Tunika port royal

169.00 zł 135.20 zł Zobacz
Kaffe JOANY Tunika chalk

Kaffe JOANY Tunika chalk

209.00 zł 146.30 zł Zobacz
Noa Noa Tunika fawn

Noa Noa Tunika fawn

329.00 zł 230.30 zł Zobacz

Tunika jest tą częścią garderoby, której rozkwit doskonale widoczny jest każdego sezonu. Można ją nosić i zestawiać z niemal każdym typem garderoby, tworząc przy tym oryginalne i niepowtarzalne stylizacje, podkreślające nasze wewnętrzne piękno. Może właśnie dzięki swojej uniwersalności i zarazem prostocie tuniki nie dają się zepchnąć z paryskich wybiegów do lamusa.

Dzięki swojej powszechności i tego, że projektanci prześcigają się nawzajem w wymyślaniu coraz to nowszych wzorów i fasonów, każda z pań bez trudu znajdzie coś dla siebie, podkreślając przy tym swój indywidualny charakter. Dodatkowo jest to taka część stroju, w której zdecydowanie można poczuć się kobieco, jednocześnie nie rezygnując przy tym z wygody.

Kobiety, które szczególnie interesują się modą, powinny zwrócić uwagę przede wszystkim na modne tuniki w stylu hippie, czy też boho. Zdecydowanie ten typ ubrań króluje na wybiegach i dzięki temu zyskują one nowe pokłady zwolenników. Taki typ tunik, to idealne rozwiązanie na letnią stylizację, bowiem przeważnie są one wykonane z lekkiego, zwiewnego materiału, najczęściej z łódkowatymi dekoltami eksponującymi ramiona lub też w wersji oversize, która nieodłącznie panuje w modzie już od kilku sezonów.

Oczywiście możliwości jest wiele i bez problemu każda kobieta może dopasować tunikę do swojego własnego stylu. Mamy do wyboru chociażby tuniki-sukienki, które sprawdzą się na imprezy bądź też spotkania ze znajomymi. Takie tuniki najlepiej wyglądają we wzory, np. azteckie, które są niezwykle modne w ostatnim czasie, lub też zwierzęce, które dodatkowo podkreślą zadziorność noszącej jej właścicielki.

Modne tuniki będą też idealnym rozwiązaniem dla kobiet szukających wygody, na co dzień, dzięki modelom wykonywanym z miękkiej bawełny w sportowym stylu. Z kolei modele wykonane z eleganckiego materiału i np. wiązane na szyi lub ozdobione konkretną aplikacją sprawdzą się jako rozwiązania odpowiednie do pracy lub wieczorowe wyjścia koktajlowe.